poniedziałek, 14 marca 2016

Telewizja EPG -> Telewizja Polska (SD-XBMC)


Telewizja Polska (SD-XBMC)

Wtyczka ta jest niezwykle rozbudowana. Znajdziemy w niej serwisy z filmami, serialami, mnóstwo serwisów VOD (wideo na żądanie) czy również kilka z telewizją. Niestety wiele tej telewizji we wtyczce nie zaznamy... co jest odrobinę mylące zważywszy na samą jej nazwę.
Zdaniem użytkowników lepszą alternatywą jest wtyczka MrKnow w której jest większa szansa na znalezienie darmowej polskiej telewizji. Obie te wtyczki omawiam i prezentuję w filmie [Kodi cz.2] z którym można zapoznać się po kliknięciu w TEN LINK.


W razie pytań czy problemów związanych z wtyczką można wejść na oficjalną stronę oraz forum które dostępne są pod adresem:
http://sd-xbmc.org/plWszelkie materiały , jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną firmy TechManiacHD i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody TechManiacHD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.