poniedziałek, 14 marca 2016

Telewizja EPG -> GoldVOD TV


GoldVOD 

GoldVOD jest to serwis z polską telewizją przez internet. Oferują telewizję w jakości standardowej jak i w jakości 720p. Serdecznie zapraszam do obejrzenia filmu by zapoznać się z działaniem serwisu.
Kliknij by otworzyć film na YouTube.Pomoc dotycząca działu i często zadawane pytania:
1) Jak zaktualizować wtyczkę?
Odp: Wejdź na stronę www.goldvod.tv, wybierz zakładkę XBMC/Kodi 

2) Gdzie są filmy?
Odp: Filmy obecnie dostępne są pod nowym adresem http://goldvod.com/
Jeżeli posiadasz konto premium na goldvod.tv to automatycznie stajesz się też użytkownikiem premium na goldvod.com

3) Odtwarzanie nie jest płynne, często buforuje
Odp: a) Jeżeli występują problemy z płynnością upewnij się jaki jest Twój ping oraz szybkość łącza wg serwisu www.speedtest.net 
b) Rezygnacja z Wi-Fi i podłączenie kablem może sporo pomóc.
c) Zmień lokalizację serwera: Zaloguj się do serwisu, przejdź do zakładki "Twój Profil", wybierz "Ustawienia odtwarzacza" i tutaj wybierz serwer który będzie dla Ciebie najlepszy. Pamiętaj o tym, że nie zawsze najbliższy geograficznie serwer będzie najszybszy. Jeżeli chcesz sprawdzić gdzie Twoje łącze internetowe ma najniższy PING (bo głównie o to nam chodzi) zrób test łącza przy pomocy
www.speedtest.net lecz wybierz tam ręcznie na mapie kraj do którego chcesz zrobić owy test.

4) lista M3U dla GoldVOD
Odp: Póki co takiej listy brak ale może ona się pojawić w przyszłości.
5) Płatność i gdzie jest PayPal?
Odp: Niestety brak opcji płatności przez PayPal za to jest wiele innych.
Mieszkańcy USA mogą skorzystać z Google Wallet


6) Czy jest aplikacja dla Android dla serwisu?
Odp: Tak, jest aplikacja i można ją zainstalować oraz pobrać wg instrukcji tutaj dostępnej http://goldvod.tv/android.html
Filmy działają za pomocą tej aplikacji lecz telewizja jeszcze nie. By móc oglądać telewizję póki co niezbędne jest Kodi lub przeglądarka z doinstalowanym pluginem Flash. Aplikacja ma zostać poprawiona w przyszłości.

7)
Napisałem do serwisu a oni nie odpowiadają?!

Odp: Skrzynka wp.pl jak i wiele innych serwisów pocztowych blokuje maile od GoldVOD. Za to na gmail ów wiadomości przychodzą. Co prawda, mogą trafić do spamu ale inne serwisy całkowicie odrzucają ich maile. Jeżeli odnosisz wrażenie, że nie odpisują na Twoje wiadomości to załóż nową pocztę na gmail.com i skontaktuj się z serwisem ponownie
8) Mam komunikat "Brak aktywnego konta premium"
Odp: Jeżeli posiadasz konto a otrzymujesz ten komunikat to prawdopodobnie wpisane zostało błędnie hasło lub login. Zaloguj się na stronie serwisu www.goldvod.tv z tymi danymi, które masz by się upewnić czy są prawidłowe.
Dodatkowa informacja na dzień 14/11/2016 - Nie ma możliwości zalogowania się w Kodi do oficjalnej wtyczki serwisu. Przez stronę internetową telewizja działa po zalogowaniu się z tymi samymi danymi. Serwis jest poinformowany o problemie.
Aktualizacji 15/11/2016 - już działa 


W razie pozostałych problemów czy pytań bezpośredni kontakt mailowy z serwisem: kontakt@goldvod.tv


Link do filmu na YouTube o GoldVOD TV

Link do oficjalnej strony serwisu

 

 

Wszelkie materiały , jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną firmy TechManiacHD i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody TechManiacHD.
Wszelkie prawa do Multimedia Master należą do firmy TechManiacHD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.