piątek, 23 grudnia 2016

Aktualizacja MMES 23/12/2016 v2.4


Aktualizacja MMES 23/12/2016
v 2.4

Świąteczna aktualizacja Edycji Specjalnej. Tym razem nie odejmuje nic a dodaje kolejne wtyczki, rozwiązania oraz udoskonalenia.


Pogoda
- Wyłączenie pogody z Yahoo. Ostatnio wtyczka częściej nie działa niż działa. Problem leży po stronie API usługi Yahoo. Jeśli problem będzie naprawiony powrócimy do tej pogody.
Jest jednak alternatywna i o wiele lepsza oraz bogatsza pogoda z tym, że każdy użytkownik musi przypisać sobie własny kod by działała prawidłowo.
Jako, że może być to odrobinę skomplikowane przygotowałem dla Was poradnik.
Zobacz pkt 2) myślnik 4ty.
http://www.techmaniachd.pl/2016/10/info.html

Dział Radio i Muzyka
- Dodanie nowej wtyczki z materiałami w postaci koncertów oraz teledysków.
Wtyczka zastąpiła ikonę SHOUTCast, z której mało kto korzystał. W razie jeśli dalej chcesz korzystać z SHOUTCast najedź na System (ale go nie klikaj), Twoja muzyka, kliknij dwie kropeczki, wtyczki muzyki i kliknij prawym na SHOUTcast 2 oraz dodaj ją do ulubionych co pozwoli Ci dalej korzystać sprawnie z tej wtyczki.

Dział Rozrywka
- "Kabarety" podmienione na lepszą wtyczkę, która ma o wiele większą zawartość niż ostatnia.
- Nowa kategoria "Programy". Zawiera różnorodne programy rozrywkowe

Dział Sport
- "Na żywo" wzbogacona o telewizję na żywo z ekstraklasy. Jeśli wyskoczy błąd przejdź do kategorii piłki nożnej pod sportem i tam wejdź w Ekstraklasę. Gdyby dalej nie pokazywała się zawartość powodem może być dostawca internetu.
- Dodana nowa wtyczka Polsat Sport (menu nr3)
- W kategorii Piłka Nożna doszły skróty meczów, wtyczka Ekstraklasy, Football Origin, LechTV, Goals Arena, Live Football

Dział Telewizja
- Dodana ponownie kategoria DarmowaTV. Jest to jednak inna wtyczka. Warto przeszukać dobrze foldery w niej zawarte.
W razie problemów należy pamiętać o tym, że jest ona darmowa, nie wymaga żadnych miesięcznych opłat ani subskrypcji. Jeżeli będzie ona niewystarczająca a bardzo zależy Ci na telewizji warto skorzystać z serwisu premium, który udostępnia taką wtyczkę czy listę ale zwykle jest to miesięczny koszt rzędu 20-50zł. Taki serwis zwykle można przypisać do Multimedia Master.
- Dodany dział "Alternatywny KlientTV" z listą zapasową
- Telewizja EPG oraz "Alternatywne EPG" uzupełnione o adresy listy do polskiej telewizji.

Dział Filmy
- Przywrócenie kategorii filmów z lektorem
- Dodanie nowej wtyczki KinoHD jako źródło filmów w jakości Blu-Ray z lektorem.
Można tam teraz odnaleźć również seriale.
- Dodanie wtyczki Nasze Kino ww. kategorii
- Dodanie wtyczki Segos do ww. kategorii
- Dodanie wtyczki do serwisu Adapter.pl. Motto serwisu to "Otwieramy filmy dla tych, którzy nie widzą i nie słyszą". Serwis wyróżnia się narracją tego, co dzieje się na ekranie dla osób nie widzących czy niedowidzących oraz polskimi napisami również w polskich filmach. Pod filmami w menu 2, wystarczy przesunąć w prawo. Dla osób które potrzebują korzystać z tej wtyczki polecam dodać skrót do ulubionych by łatwiej można było się do niej dostać.

Dział Moje Seriale
- Dodana wtyczka NaszeKino
- Dodana wtyczka iitv.pl jako najbogatsze źródło seriali z lektorem.

Świat Dziecka
- Przywrócenie kategorii "Bajki po polsku" wraz z zestawem nowych wtyczek.

Inne
- Zaktualizowanie repozytorium URepo - po zaktualizowaniu wtyczki PinSentry komunikat na początku o UREPO przestanie się pojawiać. By przestał wyskakiwać wystarczy po udanej pozwolić by się wtyczka zaktualizowała i raz jeszcze uruchomić ponownie.
- Zaktualizowanie CommunityRepo (niezbędne do aktualizacji niektórych wtyczek)Wszelkie materiały , jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną firmy TechManiacHD i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody TechManiacHD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.