czwartek, 19 maja 2022

Aktualizacja Win10 do Win11

😃 Aktualizacja Windows 10 do 11😃

🤯 [Również bez TPM, UEFI czy wspieranego CPU] 🤯

Nie ma się czego bać! Windows 11 jest stabilny, wydajny i po prostu lepszy niż 10-ka, a! No i do tego… Ładniejszy. Czas najwyższy przejść na nowy system i możesz to zrobić nawet mając starszy, teoretycznie niewspierany komputer.

⇒Zmodyfikowany plik appraiserres.dll do pobrania⇐

https://www.dropbox.com/s/ibwjms3feggewj8/appraiserres.dll?dl=1

⇒Jak zwolnić miejsce na dysku C⇐

https://youtu.be/brHHtzoDkes

⇒Jak zdobyć klucz do Windows 10 / 11 TANIEJ⇐

https://youtu.be/qaIljpJ7dZI

⇒Czysta instalacja Win11 z formatowaniem dysków⇐

https://youtu.be/IB0weQUk838


Link nie działa? Daj mi proszę znać w komentarzach.

18 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Witam,mam problem z podmianą pliku appraiserres,pokazuje się komunikat iż za mało miejsca CCCOMA X64FRE PL.POTRZEBA DODATKOWE 192KB.Co mam teraz zrobić?

Anonimowy pisze...

Nośnik chroniony przed zapisem lub płyta DVD?

Anonimowy pisze...

zamieniłem plik (appraiserres.dll) aktualizacje pobrane i dalej komunikat (Ten komputer nie spełnia minimalnych wymagań systemowych, aby uruchomić Windows 11 — te wymagania pomagają zapewnić bardziej niezawodne i wyższej jakości środowisko. Instalowanie systemu Windows 11 na tym komputerze nie jest zalecane i może spowodować problemy ze zgodnością. Jeśli będziesz kontynuować instalowanie systemu Windows 11, twój komputer nie będzie już obsługiwany i nie będzie uprawniony do otrzymywania aktualizacji. Uszkodzenia komputera spowodowane brakiem zgodności nie są objęte gwarancją producenta. Wybierając pozycję Zaakceptuj, potwierdzasz, że ta informacja została przeczytana i zrozumiana.)

TechManiacHD pisze...

Podmiania pliku w instalatorze nie zmieni tego, co jest napisane w ustawieniach w temacie aktualizacji.

Informacja którą tu przepisałeś służy temu, aby przeciętny użytkownik kupił nowy komputer... A czy uważasz, że Twój się już do niczego nie nadaje? Microsoft ma bilionowe kontrakty z producentami sprzętu, i za każdą sprzedaną sztukę biorą $$$. Informacja która brzmi tak przeraźliwie dla niedzielnego użytkownika powoduje to, czym jest dzisiaj taki Microsoft. A ten może sobie od tak kupić chociażby Sony i kilkanaście podobnych marek, wyspę i małe państwo.

Anonimowy pisze...

Błąd instalacji — 0x80070643 po zainstalowaniu

TechManiacHD pisze...

Czy szukałeś czego dotyczy ten błąd?
https://www.lifewire.com/fix-error-0x80070643-4691724

Co to za sprzęt, podaj pełną specyfikację.

Mirek pisze...

Czy jeżeli mam niezgodny tylko procesor to podmieniam cały ten plik appraiserres.dll czy lepiej zmodyfikować ręcznie ? Czy to nie ma znaczenia ?

TechManiacHD pisze...

Spokojnie możesz podmienić cały plik. Oszczędzi Ci to sporo pracy.

Anonimowy pisze...

witam mam problem z tym linkiem. ⇒Zmodyfikowany plik appraiserres.dll do pobrania⇐

https://www.dropbox.com/s/ibwjms3feggewj8/appraiserres.dll?dl=1 nic sie nie pobiera

TechManiacHD pisze...

Pobiera się, tylko w tle i pewnie nie widzisz.
W takim razie pobierz manualnie klikając w poranie na stronie: https://www.dropbox.com/s/ibwjms3feggewj8/appraiserres.dll?dl=0

Anonimowy pisze...

zrobiłem wszystko jak na filmiku win 11 działał bez zarzutu ale po 4h zrobiłem restart kompa i wyświetla się tylko logo płyty na monitorze nawet do bios nie mogę wejść

TechManiacHD pisze...

Co to za sprzęt? Miałeś z nim już wcześniej problemy? Odłącz z zasilania, podłącz ponownie po kilkunastu sekundach.

Anonimowy pisze...

działa sam się naprawił za którymś restartem. gdyby coś się działo mapiszę pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

wczoraj była aktualizacja win11 i (Błąd instalacji — 0x80070643) znikł. dzięki wielkie jeszcze raz

TechManiacHD pisze...

Świetnie :)

Anonimowy pisze...

po aktualizacji do win 11 wszystko gra oprócz 2 rzeczy: nie wyświetla się kalendarz + powiadomienia z prawego dolnego rogu ani nie rozwija się mikser dźwięku, z tego co udało mi się znaleźć to nie jest to jedyny taki przypadek ale nikt nic nie wie o potencjalnym rozwiązaniu (takie coś pojawia się głównie po aktualizacji z 10 na 11)

Anonimowy pisze...

Witam podczas instalacji pojawił się błąd 0×C1900101-0×2000A instalacja nie powiodła się w fazie safe od podczas botowania

TechManiacHD pisze...

Odpowiedzi na pytanie:
"po aktualizacji do win 11 wszystko gra oprócz 2 rzeczy: nie wyświetla się kalendarz + powiadomienia z prawego dolnego rogu ani nie rozwija się mikser dźwięku, z tego co udało mi się znaleźć to nie jest to jedyny taki przypadek ale nikt nic nie wie o potencjalnym rozwiązaniu (takie coś pojawia się głównie po aktualizacji z 10 na 11)"

Na każdym sprzęcie na którym w ten sposób przeszedłem taki błąd nie występuje. Można spróbować wrócić do Win10 i wykonać aktualizację ponownie. Lub poczekać aż ten problem zostanie zaadresowany przez Microsoft i załatany.


Odpowiedź na pytanie "Witam podczas instalacji pojawił się błąd 0×C1900101-0×2000A instalacja nie powiodła się w fazie safe od podczas botowania"

Czy plik został prawidłowo podmieniony na nośniku z odblokowanym zapisem?

Prześlij komentarz