wtorek, 11 kwietnia 2017

Airmouse CX CR3


Airmouse

Każdy, kto musiał zmierzyć się ze SmartTV czy Android 
boxem przy pomocy "zwykłego" pilota wie o co tu się rozchodzi... Ucelowanie we właściwy element na ekranie skacząc kursorami nie jest idealnym, eleganckim a na pewno nie jest efektywnym sposobem kontrolowania urządzenia.
Dodatkowo, niektóre aplikacje, chociażby takie jak felerny Netflix nie pozwala na normalne korzystanie przy pomocy strzałek pilota bez kursora i co wtedy? Można podłączyć standardową myszkę czy to na kablu, czy bezprzewodową lecz ma to sens jedynie gdy siedzimy przy biurku i mamy odpowiednią powierzchnię do tego, by taka mysz mogła prawidłowo i bez zakłóceń działać.

Na swoim kanale pokazywałem już dwie klawiaturki wyposażone w touchpad (gładzik) i są one naprawdę świetnym połączeniem klawiatury z pewną formą myszki ale nie każdy jest zwolennikiem gładzików... ja do nich nie należę i nawet wysokiej jakości gładzik w laptopie
 doprowadza mnie do białej gorączki gdyż... korzystanie z nich jest zwyczajnie wolniejsze i mniej celne od innych form.
Tutaj z pomocą przychodzi wynalazek typu Airmouse i moim skromnym zdaniem jest to jak do tej pory najlepsza forma kontrolowania SmartTV czy innych urządzeń np. z systemem Android z jaką się spotkałem. Choć może w pierwszych kilku minutach wydaje się to czymś nienaturalnym i... dziwnym, by tak machać w powietrzu jakimś przedmiotem to po krótkim czasie każdy się przyzwyczaja na czym to polega i można śmiało korzystać z takiej formy i użytkownik uczy się też, że wcale nie trzeba tak wymachiwać ale to trzeba tego samemu doświadczyć.

Jest wiele kontrolerów typu AirMouse na rynku. W moje ręce wpadł jeden z nich a jego test przeprowadziłem poniżej. Gorąco zachęcam do zapoznania się z tym filmikiem. Jak zwykle jeśli spodoba Ci się film zostaw łapkę w górę, subskrybuj oraz prześlij ten film dalej do swoich znajomych. W ten sposób pomagasz mi i umożliwiasz tworzenie kolejnych materiałów. Miłego oglądania.

Kupisz go tutaj: 
Amazon: http://amzn.to/2o432Ek
eBay: http://ebay.to/2oqsCGa
Wszelkie materiały , jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną firmy TechManiacHD i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). 
Żadna część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody TechManiacHD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz