czwartek, 31 sierpnia 2017

Zidoo X7

Zidoo X7

Od dłuższego czasu wielu z moich widzów jak i czytelników prosiło o to, abym poszukał nie tylko dobrego ale i taniego urządzenia opartego na systemie Android. Choć wybór tanich pudełek jest ogromny to wiele z nich odpadało w przedbiegach i nawet nie było sensu robić ich recenzji. Sytuacja jednak diametralnie się odmieniła, gdy bliżej zapoznałem się z produktem spod znaku Zidoo. Mają oni wiele modeli... znacznie droższych modeli ale to bardzo przystępna cena X7 przykuła moją uwagę. W końcu... Nie każdy potrzebuje najlepszego, najmocniejszego czy najdroższego pudełka, skoro chce tylko od czasu do czasu zobaczyć film, przejrzeć zdjęcia czy nawet "pośmigać" po internecie. 

Film miał być krótki. Zakładałem raczej recenzję na 5 do 7 minut jednak w trakcie moich testów szybko doszedłem do wniosku, że jednak warto bliżej się mu przyjrzeć. W filmie poniżej chciałem Wam przedstawić jak najwięcej za i przeciw, które towarzyszą przy zakupie tego urządzenia. Życzę miłego oglądania a jeśli masz tylko jakieś pytanie śmiało je zdaj w komentarzach na YouTube.

A jeżeli lubisz moje materiały pamiętaj o ocenie filmu (łapce) oraz o udostępnieniu. W ten sposób pomożesz mi w tworzeniu kolejnych materiałów. Nie wszędzie jeszcze jest on dostępny ale poniżej załączam linki

⇒ Sprawdź aktualną cenę na⇐
Amazon

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz