czwartek, 29 czerwca 2023

KTC M27P20 Pro

🖥️ Najtańszy GAMINGOWY monitor 🖥️

🤓 4K160Hz z OLEDową czernią? 🤓 

[KTC M27P20 Pro]


Dobry monitor to podstawa! Liczy się wielkość, rozdzielczość, szybkość odświeżania, czas reakcji, odwzorowanie kolorów oraz głębia czerni. Innymi słowy, mnóstwo rzeczy! W tym odcinku testujemy monitor KTC, który spełnia wszystkie te wymagania! 27” o rozdzielczości 3840 × 2160 z 160Hz odświeżaniem i 1ms czasem reakcji. 118% pokrycia DCI-P3 oraz 160% sRGB zapewnia niesamowicie realistyczne odwzorowanie kolorów, a dzięki technologii MiniLED czerń może być niemal tak głęboka, jak na wyświetlaczu OLEDowym. Co najlepsze, cena też się tu zgadza, bowiem jest to NAJTAŃSZY monitor o tak wyśrubowanych parametrach na rynku!


⇒ Sprawdź aktualną cenę testowanego monitora 4K ⇐

https://bit.ly/3NDUx11

Warto sprawdzić KOD zniżkowy: Y3W3NZF6

2 komentarze:

Sly Gutovsky pisze...

Witam
po wielu setkach godzin ,różnych analiz, porównań w końcu zdecydowałem kupić ten monitor z filmu powyżej(KTC M27P20 PRO), chciałbym zapytać o instrukcje ,co włączyć ,jakie opcje zmienić ,co wyłączyć w ustawieniach tego monitora, piszę ponieważ mam małe problemy!..
posiadam dwa laptopy MSI i ASUS(na starym monitorze LG odświeżanie który posiadał 144Hz w Asusie wyświetlał max 75Hz ) ,natomiast w KTC( podłoczony oryginalnymi kablami KTC wyświetla tylko 30HZ!!!(co mi nie przeszkadza gdyż już na tym laptopie nie gram)) , drugi problem to taki że podłączona mysz i klawiatura do monitora KTC działa tylko na jednym Laptopie a według tego filmiku(recenzji) powinna ta funkcja działać na każdym urządzeniu(laptopie , pc..), trzeci problem to taki że ładowanie laptopa nie działa u mnie na żadnym laptopie, a telefon po podłączeniu od razu (wyłącza się..., wyświetla logo producenta telefonu i na tym kończy), wszystko podłączone oryginalnymi kablami ktc,
czy można prosić o instrukcje jakie ustwawienia zmienić po uruchomieniu monitora, można odpisać np. na email (sly88gutovsky@outlook.com) ,pozdrawiam serdecznie , Ps. Ciekawa strona i bardzo dobre recenzje sprzętu!

TechManiacHD pisze...

Jeden z Twoich laptopów działa tylko w 30Hz w 4K, bowiem nie obsługuje nowego sta standardu HDMI 2.1. Zmieniając na 1920x1080 będziesz mógł dać na nim 60 Hz. Na asusie ta sama sytuacja. Stary standard HDMI nie przepchnie tak wysokiej rozdzielczości z wysokim odświeżaniem.

KVM działa jeśli podłączysz jedno urządzenie za pomocą usb B, drugie przez USB C.

Ładowanie z usb C i działa, ale laptop musi taką funkcję obsługiwać. Jest to nowy standard i wciąż wiele komputerów przenośnych tego jeszcze nie ma.

Dlaczego Twój telefon się resetuje, tego nie wiem. Może również nie działa ze standardem Power Delivery.

Prześlij komentarz