sobota, 9 lutego 2019

Wsparcie Kanału TechManiacHD


Wsparcie


Cześć, dziękuję że tu zaglądasz! Jak pewnie wiesz, że uwielbiam tworzyć filmy na YouTube. Jest to moim hobby już od pewnego czasu. Aczkolwiek jest kilka rzeczy, które mogłyby sprawić, aby ta praca była płynniejsza, wydajniejsza i sprawiała jeszcze więcej radości. Slider, akcesoria do nagrywania czy nawet prawdziwy aparat w dużym stopniu podniosłoby poziom tworzonych przeze mnie materiałów. Dzięki wsparciu moich widzów jest to jak najbardziej osiągalne. Dlatego też w końcu zdecydowałem się na założenie profilu Patronite, gdzie to Ty swoją dotacją jesteś w stanie pomóc mi w zrealizowaniu tych potrzeb.

Po co i na co zbieramy? Na moim profilu Patronite opisuję szczegółowo aktualne cele, które możemy osiągnąć. Między innymi zbieramy na:
- Slider. Niedawno mój uległ… zużyciu i przestał działać prawidłowo. Wszelkie próby jego
wskrzeszenia zakończyły się fiaskiem, ale był to niedrogi plastikowy slider do telefonu. Ten który jest w zakładce “cele” na Patronite to już odpowiedniej klasy sprzęt.
- Aparat Panasonic GH5 wraz z obiektywem. Czemu? Otóż wszystko to co widzieliście w moich filmach do tej pory było nagrane smartfonem. Powoli dochodzę do wniosku, że chyba jest to ten moment, w którym wypadałoby zacząć korzystać z lepszego sprzętu. Wybrany tu przeze mnie model GH5 nie jest tani, ale jest na tyle dobry, że zapewni mi długie lata świetnie wyglądających filmów na YouTube. Dlatego też będę wdzięczny wszystkim za dołączenie do Patronów. Więcej o aktualnych celach można przeczytać na moim profilu Patronite. Każde wsparcie jest ważne i każdy Patron dokłada cegiełkę do zrealizowania założonych celów.

Przygotowałem także wyróżnienia dla moich Patronów. Można nie tylko znaleźć się w napisach końcowych, ale także otrzymać dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, na Discord a nawet wyskoczyć ze mną na miasto :)

Aby zostać Patronem i przeczytać o akcji więcej kliknij tutaj - http://bit.ly/patroniteTMHD
Można także wysłać dowolne wsparcie przez PayPal - https://paypal.me/TechManiacHD

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz