wtorek, 19 marca 2019

Aktywacja Windows 10


Aktywacja Windows 10


Zastanawiasz się jak aktywować system Windows 10? Poszukujesz klucza niezbędnego do jego aktywacji? Ten film jest dla Ciebie!


Zakup systemu operacyjnego Windows to ogromny koszt. Większość aktywatorów i generatorów zawiera niebezpieczne wirusy, jednak czy jest jakaś inna bezpieczna alternatywa? Oczywiście że tak! W tym materiale pokazuję i przeprowadzam przez proces uzyskania działającego klucza do systemu Windows 10 PRO.
2 komentarze:

Anonimowy pisze...

zakupiłem na tej stronie klucz do windows 10 pr i po wpisaniu wyskoczył komunikat że jest klucz nie prawidłowy. czy można tam reklamować klucz? a no i chciałem zakupić kolejny inny ale przez pay pal nie można było i wybrałem inna forme i wyskoczył mi komunikat że klient(czyli strona gdzie chciałem zakupić klucz) jest zablokowany w płatnościach za pośrednictwem tej platformy. Co jest grane?

TechManiacHD pisze...

Czasami może tak się zdarzyć. W tym wypadku logujemy się na swój profil na stronie https://www.gvgmall.com/. Rozwijamy menu pod profilem (tam, gdzie widzimy nasz adres e-mailowy) i wybieramy "My Purchased Orders". Jest to miejsce, w którym widzimy wszystkie swoje zakupy na stronie. Nad każdym jest podany numer zamówienia (Order No). Klikamy na niego dwukrotnie lewym przyciskiem myszy, po czym prawym i wybieramy "kopiuj".
Następnie po prawej stronie widzimy poruszającą się ikonkę z napisem "LIVE CHAT" - klikamy w nią. Piszemy tam krótką wiadomość pokroju "Hello. Recently I bought Windows activation key, which doesn't work. My order number is [tu klikasz prawym i wybierasz wklej]. Konsultant powinien sprawdzić Twoje zamówienie i klucz.

Prześlij komentarz