piątek, 14 lutego 2020

NZXT Kraken X63


🌊 NZXT Kraken X63 🌊
Wydajny zestaw chłodzenia cieczą AiO. Nowa generacja z 280 mm chłodnicą.

Kraken powraca! Większy, cichszy i wydajniejszy! Czegóż chcieć więcej?7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Cześć! Nie wiem gdzie o to zapytać, ale będę miał zamiar niedługo (za 2-3tygodnie) kupować pc, którego będę składał i teraz nasuwa mi się pytanie: jakie chłodzenie aio wybrać dla i7 13700kf (zależy mi aby temp. były niskie, żeby miało 360mm), a marka mi bez różnicy. Dodam, że RGB nie musi być bo będę kupować osobne wentylatory. Sprawdzałem z73, ale wszędzie go nie ma w Polsce. Może "Asus ROG Strix LC II 360" będzie dobrym wyborem?

TechManiacHD pisze...

Tego asusa nie testowałem. Mogę tyle powiedzieć, że Krakeny są wyśmienite. Chociaż wentylatory mogłyby być lepsze.

Anonimowy pisze...

A no spk. Z tymi krakenami to akurat wiem, a czym się różni x73 od z73?

TechManiacHD pisze...

Z ma ekran.

Anonimowy pisze...

Aha, to biere x73, bo ekran to bajer, a cena się różni a temperatury nie

Anonimowy pisze...

A masz jakiś do polecenia backplatey bo w zestawie nie ma.... A tak wgl jak kupię inny niż ten od producenta to i tak aio zamontuje?

TechManiacHD pisze...

Ekran to bardzo fajny bajer. Możesz wyświetlić temperatury CPU, GPU, obecne taktowania itd. Chociaż jak masz starego smartfona, to na nim wyświetlisz jeszcze więcej danych i można wsadzić go do obudowy.

Backplate dosyłają jeśli potrzebujesz do 13gen. Wystarczy do nich napisać. Mi dosłali w przeciągu tygodnia czy półtora...

Nie mieszkam w Polsce, więc z własnego doświadczenia Ci nie powiem. Za to mogę Ci szczerze powiedzieć, że kilku znajomych to najczęściej bierze tam, gdzie najtaniej przez Ceneo. W Krakowie chociażby kilka razy zdarzyło się tak, że wybierając najniższą cenę z KupTeraz na Ceneo produkty przyszły z malutkiego sklepu. W Poznaniu z kolei kolega kupuje bezpośrednio z X-Kom, bo na miejscu i tylko odbiera. Wiele złego słyszałem o X-Komie, ale czy to dlatego, że mają faktycznie przemiał ogromny, czy dlatego że tną koszty, na czym brutalnie cierpi serwis, to tego nie wiem...

Prześlij komentarz