czwartek, 6 stycznia 2022

Tańsze klucze do gier, MS Office, Windows

Po co przepłacać?

Klucze do gier, Microsoft Office oraz Windows!


GVGMall to sklep internetowy w którym odnajdziesz klucze do wielu produktów. Wtym także karty podarunkowe do GooglePlay, PlayStation Store, Nintento eShop, iTunes, Steam i wiele innych!
Z kodem TMHD uzyskasz dodatkowe zniżki!7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Witam, czy te klucze MS Office da się w pełni aktywować i dopiszą się do konta Microsoft? bo mam złe doświadczenie z dokupywanymi aktywacjami.

TechManiacHD pisze...

Materiał powstał w styczniu 2022. Minął rok i dalej widzę, że dalej mam pakiet Office przypisany do konta Microsoft. Niestety sam nie używam tego pakietu do niczego, ale na koncie jest.

Anonimowy pisze...

Czy aby na pewno to są legitne klucze?
Mi właśnie zakupiony tam klucz do Win 10 Pro przestał działać.
Zakupiony w maju tego roku.

TechManiacHD pisze...

Według wszystkich informacji, które dostałem to tak, so to legalnie zakupione klucze.
Wejdź na ich stronę, napisz do nich z numerem potwierdzenia, datą płatności i krótkim wyjaśnieniem, że klucz przestał działać.

Anonimowy pisze...

Napisałem, a odpowiedź dostałem od chińczyków(?) z podejrzanym linkiem do zresetowania hasła...

Anonimowy pisze...

Aktywowałem, ale przy przeinstalowaniu systemu z powodu zmiany dysku, już klucz nie działa.

TechManiacHD pisze...

Kupiłeś klucz OEM, który automatycznie przypisywany jest do sprzętu. Taka jest polityka Microsoft, że dokonując zmiany sprzętu klucz jest dezaktywowany.

Jednak zmieniając dysk, sama "platforma" jest dalej ta sama, więc to, co teraz należy zrobić, to zadzwonić na oficjalną infolinię Microsoft i powiedzieć, że dysk został zmieniony, bowiem stary uległ uszkodzeniu i są zobowiązani ten klucz reaktywować.
Dokładnie tak samo zrobiłem gdy klucz mi wyrzuciło po zmianie płyty głównej. Tutaj grubsza sprawa, bowiem w teorii mogliby nie uznać mojej reklamacji, ale taki był fakt, że stara się po prostu usmażyła. Miły Pan z Indii reaktywował mój kluczyk, który też był z GVG i problemu nie było. Do dzisiaj działa.

Prześlij komentarz