czwartek, 19 maja 2022

Aktualizacja Win10 do Win11

😃 Aktualizacja Windows 10 do 11😃

🤯 [Również bez TPM, UEFI czy wspieranego CPU] 🤯

Nie ma się czego bać! Windows 11 jest stabilny, wydajny i po prostu lepszy niż 10-ka, a! No i do tego… Ładniejszy. Czas najwyższy przejść na nowy system i możesz to zrobić nawet mając starszy, teoretycznie niewspierany komputer.

⇒Zmodyfikowany plik appraiserres.dll do pobrania⇐

https://www.dropbox.com/s/ibwjms3feggewj8/appraiserres.dll?dl=1

⇒Jak zwolnić miejsce na dysku C⇐

https://youtu.be/brHHtzoDkes

⇒Jak zdobyć klucz do Windows 10 / 11 TANIEJ⇐

https://youtu.be/qaIljpJ7dZI

⇒Czysta instalacja Win11 z formatowaniem dysków⇐

https://youtu.be/IB0weQUk838


Link nie działa? Daj mi proszę znać w komentarzach.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Witam,mam problem z podmianą pliku appraiserres,pokazuje się komunikat iż za mało miejsca CCCOMA X64FRE PL.POTRZEBA DODATKOWE 192KB.Co mam teraz zrobić?

Anonimowy pisze...

Nośnik chroniony przed zapisem lub płyta DVD?

Anonimowy pisze...

zamieniłem plik (appraiserres.dll) aktualizacje pobrane i dalej komunikat (Ten komputer nie spełnia minimalnych wymagań systemowych, aby uruchomić Windows 11 — te wymagania pomagają zapewnić bardziej niezawodne i wyższej jakości środowisko. Instalowanie systemu Windows 11 na tym komputerze nie jest zalecane i może spowodować problemy ze zgodnością. Jeśli będziesz kontynuować instalowanie systemu Windows 11, twój komputer nie będzie już obsługiwany i nie będzie uprawniony do otrzymywania aktualizacji. Uszkodzenia komputera spowodowane brakiem zgodności nie są objęte gwarancją producenta. Wybierając pozycję Zaakceptuj, potwierdzasz, że ta informacja została przeczytana i zrozumiana.)

TechManiacHD pisze...

Podmiania pliku w instalatorze nie zmieni tego, co jest napisane w ustawieniach w temacie aktualizacji.

Informacja którą tu przepisałeś służy temu, aby przeciętny użytkownik kupił nowy komputer... A czy uważasz, że Twój się już do niczego nie nadaje? Microsoft ma bilionowe kontrakty z producentami sprzętu, i za każdą sprzedaną sztukę biorą $$$. Informacja która brzmi tak przeraźliwie dla niedzielnego użytkownika powoduje to, czym jest dzisiaj taki Microsoft. A ten może sobie od tak kupić chociażby Sony i kilkanaście podobnych marek, wyspę i małe państwo.

Prześlij komentarz