niedziela, 15 października 2017

MiniPC - MeLE PCG35

MeLE PCG35

Popularność komputerów typu miniPC szybko wzrasta. To, co kiedyś było zwykle wielkim, ciężkim szarym pudłem z duchem czasu przybrało nową formę. Nasze mieszkania czy domy mają coraz bardziej nowoczesny styl, cenimy sobie przestrzeń a widok obudowy komputerowej niektórym przypomina czasy lat 90-tych. Czy słusznie... punkt widzenia zależy od punktu siedzenia jak to się zwykło mawiać. Dla jednych prawdziwy PC przy biurku to oznaka mocy i swobody w ulepszeniach sprzętowych a dla innych - relikt ubiegłego tysiąclecia. 

Serio i bardzo poważnie - miałem kiedyś tę obudowę xD
Ja dalej jestem zwolennikiem skrzynek... co prawda nie takich jak ta powyżej a raczej tych nowszych. Niemniej jednak jestem zdania, ze skrzynka czy laptop podłączony do telewizora w dużym pokoju wygląda co najmniej niesmacznie.
Z pomocą przychodzą urządzenia typu MiniPC. Jest ich wiele na rynku, nawet bardzo. Są gorsze i lepsze. W sumie wiele jest tych gorszych dlatego niełatwo jest podjąć decyzję, z której można być zadowolonym nawet po dłuższym czasie od dokonania zakupu. Są jednak i takie MiniPC, które godne są polecenia. Poniżej film o MiniPC wyprodukowanym przez firmę MeLE. Model PCG35 nie jest tak minimalistycznie mały jak inne propozycje za to daje pewne możliwości, których nie odnajdziesz w propozycjach innych marek. Wszystkiego dowiesz się w filmie poniżej. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz