wtorek, 11 kwietnia 2017

HiMedia A5


HiMedia A5

Urządzenia od firmy HiMedia są znane na całym świecie oraz uważane za jedne z najlepszych i nie bez przyczyny. Model A5 chociaż tak niepozorny również wypada świetnie na tle konkurencji. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem jest fakt, że jest to pierwsze urządzenie do tej pory, które nie miało problemów z przekazywaniem dźwięku przestrzennego 5.1 poprzez HDMI w programie Kodi. Inne urządzenia do tej pory przeze mnie testowane sprawnie odtwarzały taki dźwięk jedynie przez światłowód lub inne aplikacje chociażby takie jak MX Player. HiMedia z ostatnią aktualizacją wewnętrznego oprogramowania dla urządzenia A5 ten problem rozwiązała jako jedna z pierwszych marek na rynku. Dlatego też gorąco zachęcam do zapoznania się z pełną recenzją urządzenia - film poniżej. Miłego oglądania. 

Jak zwykle jeśli spodoba Ci się film zostaw łapkę w górę, subskrybuj oraz prześlij ten film dalej do swoich znajomych. W ten sposób pomagasz mi i umożliwiasz tworzenie kolejnych materiałów. Miłego oglądania.

Urządzenie można kupić tutaj http://ebay.to/2p36KBF

Wszelkie materiały , jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną firmy TechManiacHD i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). 
Żadna część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody TechManiacHD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz