poniedziałek, 17 października 2016

FAQ i porady -> Multimedia Master -> Brak tapet


Brak tapet

Zniknęły Ci te wszystkie piękne tapety w Multimedia Master ?
Najprawdopodobniej stało się tak za sprawą wymuszenia aktualizacji skórki Xonfluence na której to oparta jest nakładka MM.

Jak to się stało?
Odp: Automatyczna aktualizacja skórki Xonfluence jest wyłączona by taka sytuacja sama się nie wydarzyła, lecz można wymusić tę aktualizację wchodząc w System -> Dodatki -> Dostępne aktualizacje i wybierając opcje "aktualizuj".
Po zaktualizowaniu skórki w ten sposób tapety się kasują...

Naprawa?
Odp: By je odzyskać należy ponownie zainstalować nakładkę MM ale następnym razem już nie wymuszać aktualizacji, które zostały specjalnie zdezaktywowane.
Uruchamiając Kodi wszystkie automatyczne aktualizacje same się pobierają i instalują a te wyłączone są pomijane.
Jeżeli automatyczna aktualizacja jakiejś z wtyczek w MM jest wyłączona to jest ku temu powód i w tym wypadku każda aktualizacja skórki kończy się usunięciem tapet...

To kiedy będą aktualizacje, zawsze będzie "stare"?

Odp: Wszystko zależy od konkretnej wtyczki. W niektórych przypadkach poprzednie wersje są lepsze.
Natomiast będąc tutaj w kwestii aktualizacji samej skórki Xonfluence to wykonywana ona jest wraz z aktualizacją MM po dokładnym sprawdzeniu, że wszystko z nią jest w porządku. Skórka to kluczowy element nakładki i dlatego wymaga to 100% jej pewności.Wszelkie materiały , jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną firmy TechManiacHD i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody TechManiacHD.
Wszelkie prawa do Multimedia Master należą do firmy TechManiacHD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.