poniedziałek, 17 października 2016

FAQ i porady -> Multimedia Master -> Brak tapet


Brak tapet

Zniknęły Ci te wszystkie piękne tapety w Multimedia Master ?
Najprawdopodobniej stało się tak za sprawą wymuszenia aktualizacji skórki Xonfluence na której to oparta jest nakładka MM.
 


Jak to się stało?
Odp: Automatyczna aktualizacja skórki Xonfluence jest wyłączona by taka sytuacja sama się nie wydarzyła. Lecz jeśli wymusiłeś/aś tę aktualizację wchodząc w System -> Dodatki -> Dostępne aktualizacje i wybierając opcje "aktualizuj" to zostały one usunięte.
Po zaktualizowaniu skórki w ten sposób tapety się kasują...Naprawa?
Odp:
Przejdź do zakładki "Programy" i kliknij w nią. Wybierz 

Multimedia Master i w przypadku wersji MMES nowszej niż v3.xx kliknij na ikonę "tapety 4K/HQ" lub dla starszej wersji w ikonę "Tapety i ikony do K17"To kiedy będą aktualizacje, zawsze będzie "stare"?

Odp: Wszystko zależy od konkretnej wtyczki. W niektórych przypadkach poprzednie wersje są lepsze.
Natomiast będąc tutaj w kwestii aktualizacji samej skórki Xonfluence to wykonywana ona jest wraz z aktualizacją MM po dokładnym sprawdzeniu, że wszystko z nią jest w porządku. Skórka to kluczowy element nakładki i dlatego wymaga to 100% jej pewności. Kolejny raz nie aktualizuj jej ręcznie.Wszelkie materiały , jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną firmy TechManiacHD i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody TechManiacHD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz