wtorek, 11 października 2016

Dostęp do MM -> MM Edycja Specjalna


Multimedia Master Edycja Specjalna

Jeżeli doceniasz moją pracę oraz chcesz wspomóc projekt Multimedia Master w tym, by mógł dalej istnieć to dobrowolnego wsparcia można udzielić przez bezpieczny i znany system płatności PayPal.
Dotacje te pozwalają na dalszy rozwój kanału TechManiacHD. Dzięki nim możliwe jest dostarczanie moim widzom kolejnych ciekawych materiałów wideo przy jednoczesnym zwiększaniu ich jakości czy różnorodności.
W podziękowaniu za udzielone wsparcie wysyłam kod do pobrania nakładki Multimedia Master w Edycji Specjalnej.

Lista zalet Edycji Specjalnej nad podstawową jest wręcz ogromna i najważniejsze różnice zawarte są tutaj: Kliknij by otworzyć w nowym oknie.

Oprócz tego udzielając wsparcia otrzymujesz:
- status VIP na kanale TechManiacHD
- darmowe aktualizacje w obrębie tej samej wersji nakładki.


Dotacja na kanał TechManiacHD jest dostępna w 4 wariantach w których dodatkowo otrzymasz dostęp do Edycji Specjalnej nakładki Multimedia Master.

Koniecznie wpisz PRAWIDŁOWY e-mail na który ma być odesłane hasło.

€7.90   - 1 pobranie
€14.90 - 3 pobrania (€4,96 za sztukę)
€21.90 - 5 pobrań    (€4,38 za sztukę)
€29.90 - 8 pobrań    (€3,73 za sztukę)


Multimedia Master Edycja Specjalna
Gdzie wyslac haslo? (e-mail)
Dodatkowy komentarz
Często zadawane pytania:
1) Czym są pobrania?
Odp: Jedno pobranie pozwala na jednorazowe wejście do wtyczki by pobrać Edycję Specjalną. 

2)
Czy jest to opłata miesięczna?
Odp: Nie, jest ona jednorazowa za pobranie

3) Czy jest limit czasu na wykorzystanie?

Odp: Limitu czasu nie ma. Można wykorzystać na razie jedno z dostępnych pobrań a resztę kiedykolwiek w przyszłości.

4)
Jak zapłacić w złotówkach lub innej walucie?
Odp: System PayPal sam przeliczy należność po bieżącym kursie walut.

5)
Nie posiadam PayPal a chcę uzyskać dostęp do Edycji Specjalnej
Odp: można skorzystać ze zwykłej karty płatniczej klikając w powyższe linki. 

6) Nie posiadam karty płatniczej
Odp: można dokonać zwykłego przelewu bankowego/przekazu pocztowego na konto. W takim przypadku proszę o kontakt mailowy lub na facebooku to udostępnię dane do przelewu.

7) Czas realizacji
Odp: maksymalnie do 24 godzin lecz zwykle trwa to o wiele krócej

8) Wszystkie pobrania już zostały przeze mnie wykorzystane, jak mogę otrzymać kolejne?
Odp: po wykonaniu kolejnej dotacji mogę podbić ilość pobrań dla danego hasła lub wygenerować nowe hasło na życzenie.


Disclaimer:
Kodi jest programem darmowym. Wtyczki, które są zawarte w MM czy MMES są również darmowe i powszechnie dostępne w internecie i każdy ma do nich dostęp. Wtyczki te, czyli poszczególne elementy doinstalowywane do programu Kodi tworzone są przez autorów z całego świata. Wraz z rozwojem mojego bloga chciałbym opisać te wtyczki, które załączyłem do swojego projektu oraz umożliwić Wam, moim widzom kontakt z ich twórcami by pomóc w dalszym ich rozwoju.

Stworzyłem projekt Multimedia Master by pomóc wszystkim zainteresowanym programem Kodi w początkowym ustawieniu programu. MM w wersji podstawowej jest dostępne dla każdego mojego subskrybenta za darmo z kolei utrzymywana ona jest z dotacji po której można również otrzymać Edycję Specjalną. Dotacja na MMES nie jest obowiązkowa, mogą ją uczynić tylko te osoby, które chcą się przyczynić do tego, by dalej on istniał i fundusze te będą przeznaczone na rozwijanie kanału YouTube jak i dalsze prace związane z projektem.

Multimedia Master nie dostarcza bezpośrednio telewizji, filmów, seriali, muzyki ani żadnych treści audio/wideo. To poszczególne wtyczki umożliwiają dostęp do tej zawartości. Projekt ten ma jedynie ułatwić użytkownikowi wielogodzinne ustawianie programu, instalację wtyczek czy odciążyć w żmudnych poszukiwaniach nowych interesujących elementów. Jeżeli dana wtyczka przestaje działać należy kontaktować się z jej autorem a jeżeli stan taki się utrzymuje dłużej po prostu ją usuwam i szukam alternatywy - tym właśnie jest mój projekt.

Na moim kanale TechManiacHD na YouTube znajdują się dziesiątki filmów na temat Kodi dzięki czemu każdy, kto tylko zechce może zdobyć niezbędną wiedzę na temat Kodi od podstaw. Dzięki blogowi www.techmaniachd.pl można tę wiedzę jeszcze pogłębiać.

Wszelkie materiały , jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną firmy TechManiacHD i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody TechManiacHD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.