Strona główna - TechManiacHD


Witam CięDziękuję Ci, że zdecydowałeś/aś się tu zajrzeć. Blog ten jest miejscem dodatkowych recenzji a także dopełnieniem tematów omawianych na kanale YouTube.Na moim kanale zajmujemy się smartfonami, komputerami, laptopami, różnymi sprzętami czy wszelkiej maści gadżetami technologicznymi.


To właśnie program ten ze względu na swoją wszechstronność pozostawia wiele pytań, zagadnień oraz nierzadko problemów z którymi boryka się tak wielu moich Drogich Widzów.
Pragnę, by przy pomocy właśnie tej strony przekazać Ci wiedzę
Oraz podać pomocną dłoń wtedy, gdy jej potrzebujesz.W górnej części bloga znajduje się menu, które łatwo doprowadzi Cię do poszukiwanego tematu.O mnie
Technologiczny miłośnik i totalny gadżeciaż - tak najprościej mogę siebie opisać. Od najmłodszych lat interesowałem się wszystkim, co można było zakwalifikować do wczesnej elektroniki. W tamtych czasach były to rosyjskie zegarki z zielonym wyświetlaczem, telewizory czy pierwsze komputery typu Atari, Amiga i Commodore.
Ciekawość nigdy nie dawała mi spokoju. Rozkręcałem budziki, komputery, dyski twarde, napędy floppy czy nawet rozcinałem 5,25" dyskietki celem poznania tego co jest w środku. Od zawsze lubiłem testować sprzęt i sprawdzać gdzie leżą granice jego możliwości. Pierwszy naręczny zegarek utopiłem testując jego wodoodporność. W sumie drugi też się utopił, choć oba miały napis "Water Resistant". Pierwszy prawdziwy komputer PC spaliłem podkręcając go do zawrotnych 40 MHz. Był to Am386 SX taktowany zegarem 33 MHz i oryginalnie nie miał żadnego chłodzenia. Kolejny raz już oblepiłem radiatorami rozgrzane komponenty płyty głównej, co zapewniło stabilne OC - miałem wtedy jakieś... 11 lat. Tak więc śmiało można powiedzieć, że od zawsze technologia była gdzieś blisko w moim życiu. Z końcem 2015 roku pod wpływem natchnienia i inspiracji taniego głośniczka założyłem kanał YouTube, który prowadzę i rozwijam do dziś.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.