Strona główna - TechManiacHD


Witam Cię


Dziękuję Ci, że zdecydowałeś/aś się tu zajrzeć. Blog ten jest miejscem dodatkowych recenzji, testów a także dopełnieniem tematów omawianych na kanale YouTube.
W górnej części bloga znajduje się menu, które łatwo doprowadzi Cię do poszukiwanego tematu.


O mnie
Technologiczny miłośnik i totalny gadżeciaż - tak najprościej mogę siebie opisać. Od najmłodszych lat interesowałem się wszystkim, co można było zakwalifikować do wczesnej elektroniki. W tamtych czasach były to rosyjskie zegarki z zielonym wyświetlaczem, telewizory czy pierwsze komputery typu Atari, Amiga i Commodore.
Ciekawość nigdy nie dawała mi spokoju. Rozkręcałem budziki, komputery, dyski twarde, napędy floppy czy nawet rozcinałem 5,25" dyskietki celem poznania tego co jest w środku. Od zawsze lubiłem testować sprzęt i sprawdzać gdzie leżą granice jego możliwości. Pierwszy naręczny zegarek utopiłem testując jego wodoodporność. W sumie drugi też się utopił, choć oba miały napis "Water Resistant". Pierwszy prawdziwy komputer PC spaliłem podkręcając go do zawrotnych 40 MHz. Był to Am386 SX taktowany zegarem 33 MHz i oryginalnie nie miał żadnego chłodzenia. Kolejny raz już oblepiłem radiatorami rozgrzane komponenty płyty głównej, co zapewniło stabilne OC - miałem wtedy jakieś... 11 lat. Tak więc śmiało można powiedzieć, że od zawsze technologia była gdzieś blisko w moim życiu. Z końcem 2015 roku pod wpływem natchnienia i inspiracji taniego głośniczka założyłem kanał YouTube, który prowadzę i rozwijam do dziś.

1 komentarz:

mtblanc4810 pisze...

...i tak trzymac

Prześlij komentarz