sobota, 5 listopada 2016

Nieprawidłowe wymuszenie zamknięcia po instalacji


Nieprawidłowe wymuszenie zamknięcia po instalacji
 Multimedia Master
 
By instalacja Multimedia Master przebiegła prawidłowo oraz skórka była przyjęta niezbędne jest wymuszenie zamknięcia. O tym fakcie wielokrotnie przewija się informacja w kilku filmach na temat MM jak i w samej instrukcji instalacji. Nie sposób jest przegapić tę kwestie postępując zgodnie z wytycznymi.
Dobrze, a co się dzieje jeśli po instalacji MM wciśniemy ten guzik zamknięcia na głównym ekranie Kodi obok ulubionych? (patrz zdj.)

Otóż w ten sposób Kodi zapisuje wszystkie obecne ustawienia, czyli jeżeli zaraz po instalacji MM dalej jest standardowa skórka oraz język angielski to tym przyciskiem każemy mu zapisać te dane. Po ponownym uruchomieniu nie ma MM... co wtedy?


Nawet jeżeli w pośpiechu nie zapoznałeś/aś się z instrukcją to jest i na to sposób. Zapoznaj się z obrazkami i instrukcją pod nimi.

Uruchom Kodi ponownie oraz przejdź do zakładki systemPrzejdź do "Appearance"
W lewej części panelu najedź na Skin i później kliknij w rubryczkę Skin z napisem Confluence tak jak widać na obrazku
Wybierz Xonfluence
Potwierdź swój wybór czyli kliknij Yes
To jeszcze nie koniec! Przez nieprawidłowe zakończenie instalacji kilka elementów nie zostało prawidłowo wprowadzonych w tym język. Zaraz po kliknięciu w Yes w tej części okna najedź na International i w prawej części kliknij na Language
Wybierz Polish.

W ten sposób mimo nieprawidłowego zakończenia instalacji można korzystać z nakładki Multimedia Master. Brak wymuszenia wytrąca również wiele innych aczkolwiek drobnych ustawień ze skóry.
Wszelkie materiały , jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną firmy TechManiacHD i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody TechManiacHD.,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz