piątek, 27 stycznia 2017

MM, Radio i Muzyka, Music Box


Music Box 
(wtyczka dostępna wraz z MMES 3.0.0)


Wtyczka ta pozwala na odtwarzanie teledysków i utworów muzycznych jak i koncertów setek tysięcy autorów z całego świata. Przy jej pomocy możemy przesłuchać konkretne utwory lub nawet całe albumy oraz dodać je do listy odtwarzania. Po prawej na obrazku widać jak wygląda główna zawartość wtyczki. Mamy tu oczywiście polecane, listy przebojów, wyszukiwarkę, nasze ulubione itd. Wtyczka Music Box pozwala również na dodatkowe sparowanie z kontem Vk.com, Last.fm czy 8tracks by rozszerzyć jej możliwości. 


Przykładowy widok albumu
Najprawdopodobniej większość z Was potrzebuje opcji by szybko znaleźć ulubionego artystę. W tym celu wystarczy kinąć "Search..." po wejściu do wtyczki. Po wpisaniu poszukiwanego artysty/utworu możliwe, że ilość znalezionych utworów (tracks) czy albumów będzie przerażająco duża ale nie ma się czym przejmować. Wystarczy wejść w utwory lub albumy i cieszyć się muzyką. Zdecydowanie plusem jest to, że utwory przeskakują automatycznie na kolejną z pozycji listy co jednak jest rzadkością w wielu podobnych wtyczkach.

Jak to jest z wieloma wtyczkami i ta nie należy do idealnych. Kilka opcji nie działa lub zdarzają się błędy. Na moment tworzenia tego posta pobieranie również nie działa chociaż ta opcja mogłaby być bardzo ciekawa. Niewykluczone, że z czasem zostanie to naprawione.


Wszelkie materiały , jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną firmy TechManiacHD i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody TechManiacHD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz