poniedziałek, 27 listopada 2017

Kodi 17 niedostępna dla Android 4.4.2?

Kodi 17 niedostępna dla Android 4.4 ...
Co z tym zrobić?

Wraz z ukazaniem się Kodi w wersji 17 wielu użytkowników było zrozpaczonych. Bynajmniej nie z powodu, że podstawowa skórka wygląda inaczej i mniej intuicyjnie. Lecz przez sam fakt, że nie jest ono dostępne dla starszych wersji systemu Android. 
Developerzy Kodi mieli dobre powody, aby "odpuścić" sobie starszą wersje Android 4.4 (KitKat), gdyż ten system nie jest tak bezpieczny jak wersja 5.0 wzwyż.
Jednak... jeśli posiadasz starsze urządzenie typu AndroidBox, z którego do tej pory byłeś/aś zadowolony to raczej średnio Cię to przekonuje i raczej niespecjalnie śpieszno Ci do zakupu nowego urządzenia, prawda?

Jest pośredni sposób rozwiązania tego, że tak go nazwiemy problemu. Firma EBMC, zajmująca się mocno tematem przystawek do TV z Wielkiej Brytanii również była niezadowolona z tego faktu i stworzyli oni przerobioną wersję Kodi 17, która działa na starszym systemie Android. Ot takie proste rozwiązanie. Wystarczy pobrać plik APK. Na Androidzie w ustawieniach dać pozwolenie na instalację z nieznanych źródeł i zwyczajnie zainstalować wersję, którą można pobrać tu: http://bit.ly/2BrEYSL
Nie jest to nic trudnego. Jeśli Ci wygodniej pobierz ten plik na komputerze, wrzuć go na pendrive i przenieś do przystawki. Tam można zainstalować przy pomocy zwykłego managera plików lub popularnej aplikacji ES File Explorer, którą odnajdziesz w Sklepie Google.


A jeśli Twój AndroidBox nie tylko ma przedawniony system ale i jest bardzo słaby to warto zastanowić się nad zmianą na coś nowszego jak i mocniejszego. Na kanale TechManiacHD znajdziesz wiele recenzji przystawek do TV lecz zwykle wybieram "te lepsze" a co za tym idzie często są one droższe. Jednak z najtańszych najlepiej wypadł Zidoo X7 o którym możesz zobaczyć filmik tutaj: http://bit.ly/2ACpvSC


Źródło: https://www.entertainmentbox.com/install-kodi-17-krypton-android-4-4-solved/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz