piątek, 9 sierpnia 2019

Darmowa Aktualizacja z Windows 7, lub 8.1 do Win10

Jak przejść na Windows 10 z Win 7 lub 8.1? [Darmowe przejście bez klucza]


Nadchodzi wielki koniec Windows 7! Microsoft oficjalnie zaprzestaje wsparcia dla popularnej “siódemki”. Wielu użytkowników latami odkładało aktualizację do systemu Windows 10, ale czas najwyższy w końcu to zrobić! Ten krótki poradnik gładko przeprowadzi Cię przez proces przejścia. Nie stracisz przy tym swoich danych ani zainstalowanych programów. Dalsze odkładanie i opóźnianie nieuniknionego musi się wreszcie skończyć. Poświęć tych kilka minut na film i zobacz jakie to proste!

Zapytasz dlaczego aktualizacja do Windows 10 jest taka ważna? Otóż po 14-tym lutym 2020 roku Windows 7 nie będzie otrzymywał już stosownych łatek bezpieczeństwa. Tym samym użytkownicy wciąż korzystający z przestarzałego oprogramowania będą łatwym celem wszelkiego rodzaju wirusów, trojanów a także wymuszeń czy szantaży przeprowadzanych drogą elektroniczną. Fakt ten potęguje skala osób wciąż korzystających z Windows 7, którzy wedle statystyk stanowią 48,5%. Brak ochrony w postaci aktualizacji czy poprawek bezpieczeństwa powoduje, że użytkownik pozostający przy przestarzałym systemie będzie łatwym celem ataku.
Udostępnij ten post do wszystkich Twoich znajomych, którzy mogą być zagrożeni!8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

jak to jest że na https://bit.ly/TMHDwin11

TechManiacHD pisze...

?

Anonimowy pisze...

nie działa mi narzędzie do pobrania win 10

TechManiacHD pisze...

Dlaczego ono nie działa, coś jest napisane?
Moi drodzy... Jeśli chcecie w życiu otrzymać pomoc od kogoś warto, chociaż odrobinę się wysilić i doprecyzować swoją wypowiedź.

Moja najprostsza odpowiedź w tej sprawie - jeśli nie działa, to utwórz pendrive na innym urządzeniu.

Anonimowy pisze...

Dzień dobry
W laptopie jest zainstalowany Windows 8.1, którego aktywacja została wykonana z użyciem nielegalnego generatora kluczy.
Czy uda sie taki system zaktualizować do Windows 10 Home bez utraty danych i programów?
Czy do aktualizacji jak wyżej wystarczy pobrać i uruchomić narzędzie MediaCreationTool oraz po jej zakończeniu wpisać zakupiony legalny klucz Windows?

Pozdrowienia
Bogusław

TechManiacHD pisze...

Aktualizacja pewnie będzie prosiła o legalny klucz, więc może lepiej od razu podmienić nielegalny, na legalny z GVGMalls i wtedy wyoknać aktualizację.

Anonimowy pisze...

Mam laptopa z systemem win7 w trakcie instalacji na win10 po restarcie w trakcie aktualizacji systemu wyświetla się komunikat " Nie mogliśmy zainstalować systemu Windows 10" komputer został przywrócony do stanu sprzed rozpoczęcia instalacji systemu win10. 0xC1900101 - 0x20017, instalacja nie powiodła się w fazie SAFE_OS - podczas operacji wystąpił błąd BOOT. Próbowałem instalować system wielokrotnie łącznie z opcją bez pozostawienia plików. (czysta instalacja) zawsze ten sam komunikat. Bardzo proszę o pomoc.

TechManiacHD pisze...

Wiele rzeczy do sprawdzenia, dlatego lepiej będzie jak zajrzysz do tego tematu - https://windowsreport.com/installation-failed-safe_os-phase/
Jeśli nie znasz EN, skorzystaj z automatycznego tłumaczenia w przeglądarce i daj znać, które w twoim przypadku rozwiązanie pomogło.

Prześlij komentarz