czwartek, 19 października 2023

M27T20

Pozostałe monitory w tej cenie przy nim wysiadają! KTC M27T20

😎 [1440p, HDR, FreeSync/G-Sync, 165 Hz] 😍

Gamingowy monitor powinien mieć przynajmniej 27 cali. 1080p przy takiej przekątnej to za mało. 4K trochę zbędne, ale 1440p jest tu idealne! Odświeżanie?! 165 Hz z Free Sync Premium lub G-Sync jest tym, czego potrzebujemy! Za to HDR oraz Mini-LED wyniesie gry i filmy na wyższy poziom!

Taki monitor to spełnienie marzeń i konkurencyjne wyświetlacze o podobnych parametrach kosztują majątek, jednak… Nie w tym przypadku! KTC M27T20 to monitor, który oferuje najwięcej w tym budżecie!

⇒ Sprawdź aktualną cenę ⇐

Testowany Monitor - https://bit.ly/3ROafJu

Kod Rabatowy na 140 zł - YBD3WWKE

USB-C przekazujący wideo - https://bit.ly/3QhXN3z

⇒ Zobacz materiał o monitorze w wersji 4K ⇐Link nie działa? Daj mi proszę znać w komentarzach.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

kiedy mozna spodziewac sie recenzji ktc oleda?

TechManiacHD pisze...

Właśnie w tym tygodniu do niego zasiadam, a kiedy będzie, to zależy. Tydzień, może dwa. Dopiero co zamówiłem też podwójne ramię do monitorów.

Jednak jeśli potrzebujesz monitora do pracy, to już z góry Ci powiem, że OLED odpada... Raz, że przez ułożenie subpixeli czytelność małego tekstu jest taka trochę sobie (chociaż można to trochę naprawić odpowiednimi narzędziami. ClearType z Windowsa nie obsługuje tego subpixela co jest w oledzie).
Dwa, nawet jak się pracuje, chociażby przy programowaniu, pisaniu to w ramach ochrony przed wypalaniem ekran się ściemnia. Trzeba przełączyć okno np. z eksploratorem i nim "pomerdać", lub kilka razy odpalić menu start, aby zaszła na dyle duża zmiana na ekranie, aby ten przywrócił domyślną jasność.

Jednak do filmów, do grania to PAAAAANIE! Żyleta i żaden IPS nie ma nawet podejścia. To jak świetnie wyglądają gry w HDR, całkowicie deklasuje.

Dlatego też kupiłem to ramię właśnie. Bo chyba jednak zostaję przy 4K32" do pracy, a do grania i lepszego contentu sobie obrócę na 27" OLED chowając praktycznie jeden za drugim. Gdy trzeba, też mogę mieć dwa jednocześnie obok siebie.

Prześlij komentarz