czwartek, 17 listopada 2016

Zmiana skórki (widoczne tylko Programy i System)

Zmiana skórki
(widoczne tylko Programy i System)

W niektórych urządzeniach może zdarzyć się tak, że po wyłączeniu i uruchomieniu go np.
następnego dnia Kodi wygląda tak, jakby wszystko się skasowało i jedyne co widać to Programy i System ew. może być jeszcze widoczna zakładka Telewizja jak na zdjęciu obok.
Jedyne co na pierwszy rzut oka można zrobić to aktualizacja Multimedia Master z ikony pod programami.
Taka sytuacja to nic innego jak fakt, że na urządzeniu została usunięta informacja o aktualnej skórze i jest to skutkiem wyłączenia. By to naprawić wystarczy przełączyć skórkę.


Instrukcja:
Wejdź w System -> Wygląd -> najedź na Skóra w lewej części menu i kliknij w "Skóra" tuż obok. Wybierz wtedy Xonfluence potwierdzając guzikiem Tak.
Po tej operacji wyjdź z Kodi prawidłowo czyli przez guzik na głównym ekranie w lewym dolnym rogu by zapisać bieżące ustawienia.
To wszystko, sytuacja opanowana.
Jeżeli Twoje urządzenie często tak robi spróbuj innego sposobu wyłączania.Pamiętaj o prawidłowym zamknięciu by bieżące ustawienia zostały zachowane.
Wszelkie materiały , jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną firmy TechManiacHD i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). 
Żadna część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody TechManiacHD.
Wszelkie prawa do Multimedia Master należą do firmy TechManiacHD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.