poniedziałek, 14 listopada 2016

TVN Player


TVN Player

TVN Player jest odpowiednikiem serwisu http://player.pl/. Pozwala ona na odtwarzanie materiałów znajdujących się w tym serwisie poprzez Kodi na dowolnym urządzeniu. Przewaga tej opcji polega na tym, że mobilnie można korzystać z serwisu gdzie np na telefonie poprzez przeglądarkę nie będzie on działał bez dodatkowego pluginu Flash. 

Pytania, problemy i porady
1) Serwis niedostępny na terenie twojego kraju. Odwiedź sd-xbmc.org w celu uzyskania dostępu.
Odp: Informacja ta pojawia się przy próbie skorzystania z serwisu poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
By móc korzystać z serwisu można samodzielnie skorzystać z proxy lub z serwisu VPN. Można też skorzystać z oferty udostępnionej przez grupę sd-xbmc i za opłatą połączyć się z serwisem przez ich proxy.

 2) Błąd API
Odp: Pod TelewizjaEPG wejdź na dole w ikonę "Telewizja Polska", Ustawienia, Player i zmień platformę na Panasonic. Kliknij OK i już powinno działać.
Jeśli jeszcze nie działa to wymuś aktualizację wtyczek wg poradnika - Klik!TVN Player jest elementem wtyczki "Telewizja Polska (kanały, VOD, filmy, seriale)" z repozytorium SD-XBMC Team. W razie dodatkowych pytań czy problemów kontakt z autorami wtyczki dostępny jest pod adresem www.sd-xbmc.org


Wszelkie materiały , jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną firmy TechManiacHD i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody TechManiacHD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz