niedziela, 13 listopada 2016

DarmowaTV (LivePolishTV, Repozytorium Ramic)


Darmowa TV

UWAGA! Wtyczki te zostały uznane za niebezpieczne oraz są usunięte z MM i MMES.

W Multimedia Master znajduje się wiele ciekawych wtyczek dzięki którym możemy cieszyć się mediami i rozrywką. Z kolei jedne z najlepszych i najciekawszych dla polskiej społeczności pochodzą z repozytorium Ramic. Odnajdziemy tam mnóstwo interesujących wtyczek stworzonych przez Autora ale w tym temacie postaramy się opisać wtyczkę o nazwie "LivePolishTV", która daje możliwość oglądania polskiej telewizji z wielu różnych serwisów. Repozytorium Ramic jest dostępne w wersji podstawowej jak i Edycji Specjalnej nakładki MM.

Chciałbym jeszcze zauważyć, że wtyczka ta jak i całe repozytorium jest dostępne bezpłatnie a Autor przykłada wszelkich starań by zapewnić sprawne jej działanie. Jednakże w razie gdy nie działa jakiś kanał czy konkretny serwis proszę o cierpliwość oraz dać szansę Autorowi na reakcję. Repozytorium to przez wielu jest uznane za najbardziej wartościowe jak i najlepiej rozwijane na polskiej scenie Kodi.


Pytania, problemy i porady
1)  Czym jest "aktywuj PVR Live TV"?
Odp: Opcja ta pozwala na wygenerowanie listy m3u z kilku dostępnych serwisów. By dowiedzieć się dokładnie jak to zrobić sprawdź pkt 1) w temacie o KliencieTV. Kliknij TUTAJ by otworzyć.
Kontakt:
Oficjalny wątek na którym można zgłaszać ewentualne problemy znajduje się w serwisie GitHumb. Jednakże proszę o rozważne zakładanie tematów czy zgłaszanie problemów.
https://github.com/ramicspa/kodi/issues

Wszelkie materiały , jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną firmy TechManiacHD i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody TechManiacHD.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz