czwartek, 20 października 2016

Czym jest Multimedia Master?


Multimedia Master to nakładka na program Kodi zrzeszająca w sobie dziesiątki najlepszych i skrupulatnie wyszukanych wtyczek.MM przygotowane jest tak, by spełniać rolę najlepszego osobistego centrum rozrywki multimedialnej w domu na dużym ekranie oraz na ekranach komputerów, telefonów czy tabletów (Edycja Specjalna jest przygotowana już pod telewizory 4K).
Zasoby MM są wręcz nieograniczone. Masz dostęp do tysięcy filmów, seriali, bajek, teledysków, muzyki, komiksów oraz telewizji z całego świata.
Ogromna większość tych zasobów jest dostępna w języku polskim. Są wersje dubbingowane, z lektorem lub napisami. Materiały dostępne są w HD, FullHD a w Edycji Specjalnej również w 3D i 4K.
Polska telewizja, która domyślnie jest dostępna w MM Edycji Specjalnej jest udostępniana przez wiele różnych serwisów ale i odnajdziesz w niej także kilka tysięcy kanałów zagranicznych. Z zasobów tych można korzystać w kraju jak i za jego granicami.
MM jest przygotowane tak, by dać możliwość skorzystania z innych serwisów, które mogą udostępniać sygnał polskiej telewizji nawet w 1080p. Takich serwisów jest wiele w internecie ale by móc z nich skorzystać najpierw trzeba mieć poprawnie skonfigurowane Kodi lub aplikacje IPTV która rzecz jasna, jest już przygotowana w Multimedia Master, wtedy wystarczy wpisać adres uzyskany w takim serwisie by móc się tym wszystkim cieszyć.

Multimedia Master ma niskie wymagania sprzętowe i działa na urządzeniach opartych na systemach takich jak Windows, Android, iOS, OpenELEC, Mac OS X czy Linux jednym zdaniem wszędzie tam, gdzie działa Kodi, Multimedia Master również będzie działać.
MM może być Twoim towarzyszem nie tylko w domu ale także gdy jesteś poza nim. Masz dostęp do całej tej zawartości bez znaczenia czy jesteś w pociągu, na przystanku, w samochodzie na letnim wyjeździe pod namiotem czy nawet na wakacjach w ciepłych krajach. Wystarczy Twoje ulubione urządzenie oraz dostęp do internetu a z Multimedia Master cała rozrywka tego świata jest na wyciągnięcie ręki.Multimedia Master Edycja Specjalna została wybrana już przez wiele tysięcy Polaków i codziennie przybywa nowych, zadowolonych użytkowników.
MM jest najlepiej wspieraną nakładką na Kodi. Wybierając Edycję Specjalną masz również dostęp do wsparcia technicznego oraz do ogromnego zasobu pomocy tutaj, na blogu. Dowiesz się dzięki niemu czym są konkretne wtyczki, jak je używać oraz co dzięki nim możesz zobaczyć.
Masz telewizor, tablet czy telefon? Jeśli tak to nie zwlekaj i pobierz Multimedia Master już dzisiaj. Jest to największa, najlepiej zbudowana i najlepsza platforma dostępna dla każdego. Informacje ze świata, setki kanałów muzycznych oraz muzyki, tysiące stacji radiowych w tym kilkaset polskich, koncerty a w dziale "Świat Gracza" każdy fan gier odnajdzie najlepsze materiały z Twitch'a, nowości gier, recenzje, pomoce sprzętowe czy tutoriale.
Nie wolno oczywiście zapominać o rozbudowanym dziale dla sportu, gdzie oprócz specjalnej kategorii dla fanów piłki nożnej, sportów walk poprzez NBA aż po golf czy Yogę znalazł się również dział dla osób chcących zachować zdrową i smukłą sylwetkę czyli fitness... Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Tysiące materiałów dla pociech małych i dużych, czyli cała kategoria "Świat Dziecka" dzięki czemu dzieci również odnajdą coś dla siebie i nie ważne, czy to w domu czy może podczas długiej podróży w samochodzie i nie musisz tutaj mieć ekranu wbudowanego w zagłówek. Wystarczy tablet czy nawet Twój telefon. A g
dzie filmy i seriale dla Ciebie? Tego... tego jest akurat najwięcej...

Multimedia
Master
w edycji podstawowej jest dostępna dla każdego subskrybenta mojego kanału na YouTube a Edycja Specjalna, czyli MM w pełnym pakiecie jest dostępna po udzieleniu wsparcia.

Disclaimer:
Kodi jest programem darmowym. Wtyczki, które są zawarte w MM czy MMES są również darmowe i powszechnie dostępne w internecie i każdy ma do nich dostęp. Wtyczki te, czyli poszczególne elementy doinstalowywane do programu Kodi tworzone są przez autorów z całego świata. Wraz z rozwojem mojego bloga chciałbym opisać te wtyczki, które załączyłem do swojego projektu oraz umożliwić Wam, moim widzom kontakt z ich twórcami by pomóc w dalszym ich rozwoju.

Stworzyłem projekt Multimedia Master by pomóc wszystkim zainteresowanym programem Kodi w początkowym ustawieniu programu. MM w wersji podstawowej jest dostępne dla każdego mojego subskrybenta za darmo z kolei utrzymywana ona jest z dotacji po której można również otrzymać Edycję Specjalną. Dotacja na MMES nie jest obowiązkowa, mogą ją uczynić tylko te osoby, które chcą się przyczynić do tego, by dalej on istniał i fundusze te będą przeznaczone na rozwijanie kanału YouTube jak i dalsze prace związane z projektem.

Multimedia Master nie dostarcza bezpośrednio telewizji, filmów, seriali, muzyki ani żadnych treści audio/wideo. To poszczególne wtyczki umożliwiają dostęp do tej zawartości. Projekt ten ma jedynie ułatwić użytkownikowi wielogodzinne ustawianie programu, instalację wtyczek czy odciążyć w żmudnych poszukiwaniach nowych interesujących elementów. Jeżeli dana wtyczka przestaje działać należy kontaktować się z jej autorem a jeżeli stan taki się utrzymuje dłużej po prostu ją usuwam i szukam alternatywy - tym właśnie jest mój projekt.

Na moim kanale TechManiacHD na YouTube znajdują się dziesiątki filmów na temat Kodi dzięki czemu każdy, kto tylko zechce może zdobyć niezbędną wiedzę na temat Kodi od podstaw. Dzięki blogowi www.techmaniachd.pl można tę wiedzę jeszcze pogłębiać.

Multimedia Master to najlepszy towarzysz wszędzie tam, gdzie jesteś Ty...
Oficjalny partner: serwis www.mmes24.net
Zabrania się kopiować i rozpowszechniać powyższy tekst

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz