wtorek, 25 października 2016

ES File Explorer i ukryte pliki


ES File Explorer i ukryte pliki...
 
ES File Explorer to jeden z najlepszych eksploratorów plików na Android. Dzięki niemu możemy poruszać się po pamięci naszego urządzenia. Bez względu na to czy potrzebujemy przekopiować jakieś pliki z pamięci wewnętrznej na kartę SD czy na odwrót ale również daje wiele zaawansowanych możliwości takich jak dostęp do serwera FTP, czy do dysku sieciowego w domu.
Jednocześnie jest on niezastąpionym narzędziem jeśli chodzi o naprawę poszczególnych problemów w Kodi. By jednak zacząć cokolwiek naprawiać to musimy w ustawieniach programu zmienić, by pokazywał pliki, które normalnie są ukryte. Poniżej zamieszczam prostą instrukcję wraz z obrazkami.

1) Gdy już zainstalujesz program ES File Explorer ze sklepu google otwórz go a zobaczysz tak wyglądające okienko.
Program u mnie wizualnie może wyglądać odrobinę inaczej gdyż korzystam z wersji Pro

2) Następnie dotknij/kliknij w te trzy poziome kreseczki w lewym górnym rogu a rozwinie się menu podręczne po czym wybierz opcję ostatnią u dołu Tools / Narzędzia


3) Teraz ponownie przewiń na sam dół i załącz opcję pokazywania ukrytych plików / show hidden files


Teraz ES File Explorer będzie pokazywał wszystkie pliki. Możesz dalej postępować wg kolejnych instrukcji.Wszelkie materiały , jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną firmy TechManiacHD i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody TechManiacHD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz