poniedziałek, 31 października 2016

Rozpakowanie ręczne


Rozpakowanie ręczne


W razie problemów w Kodi, gdy podczas rozpakowywania pakietu zakończy się ono przed osiągnięciem 100% można rozpakować pakiet instalacyjny ręcznie.

Nawet jeżeli częściowo się on wypakował to wtyczka do automatycznego czyszczenia pakietów (tylko w Edycji Specjalnej) może usunąć ów pobrany pakiet instalacyjny przez co katalog "packages" będzie pusty.
Jeżeli w instrukcji poniżej nie odnajdziesz pakietu instalacyjnego w tym katalogu pobierz MMES ponownie i gdy znowu wypakowanie zakończy się przed osiągnięciem 100% wyłącz Kodi i przejdź do procedury.

Windows
1) Wyłącz Kodi.
2) W Windows klikamy Start i od razu wpisujemy %appdata% po czym wciśnij enter.
3) Teraz wejdź w katalog Kodi, addons, packages i tutaj będzie plik w zależności od pobranej wersji o możliwej nazwie:
- "Multimedia Master.zip"
- "Multimedia Master Edycja Specjalna.zip"
- "Aktualizacja Edycji Specjalnej - nie usuwa przy tym Twoich danych.zip"
4) Rozpakuj jego zawartość bezpośrednio do głównego katalogu Kodi.


Android
1) Wymuś zamknięcie Kodi ewentualnie uruchom ponownie urządzenie.
2) Zainstaluj z google sklep aplikację o nazwie ES File Explorer, włącz ją i w jej ustawieniach włącz pokazywanie ukrytych plików. Jeśli nie wiesz jak to zrobić zajrzyj TUTAJ 
3) Wejdź do katalogu 0/Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/addons/packages i tutaj będzie plik w zależności od pobranej wersji o możliwej nazwie:
- "Multimedia Master.zip"
- "Multimedia Master Edycja Specjalna.zip"
- "Aktualizacja Edycji Specjalnej - nie usuwa przy tym Twoich danych.zip"
4) Rozpakuj jego zawartość bezpośrednio do katalogu .kodi

P.S. Ten program ma w sobie program do rozpakowania plików. Wystarczy na tym pliku z aktualizacją przytrzymać paluszkiem i wybrać opcję wypakowania. Później to bezpośrednio do .Kodi i zgodzić się na wszelkie nadpisanie plików.


Wszelkie materiały , jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną firmy TechManiacHD i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody TechManiacHD.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz