niedziela, 19 lutego 2017

Sport 365 live


Sport 365 live

W Multimedia Master po przejściu do zakładki Sport, na żywo odnajdziemy wtyczkę do serwisu Sport365.Live. Pozwala ona na oglądanie wszelkich wydarzeń sportowych na żywo. Materiały są zwykle dostępne w różnych wersjach językowych w zależności skąd są one nadawane.

Niezaprzeczalnie jest to jedno z najlepszych źródeł do oglądania sportu z pierwszej ręki, jednak przy korzystaniu z wtyczki strumień jest urywany co kilka lub kilkanaście sekund, czemu się tak dzieje?
Otóż strona www.sport365.live utrzymuje się głównie z reklam i jest w stanie dostarczać materiały tym użytkownikom, którzy je wyświetlą. Jak dobrze wiadomo Kodi nie jest w stanie wyświetlać tych reklam, które pochodzą ze strony internetowej.

Jest jednak na to sposób. Weź drugie urządzenie do reki, otwórz przeglądarkę, która pozbawiona jest dodatków blokujących reklamy i przejdź na stronę www.sport365.live
Następnie kliknij w "Obejrzyj teraz" i otwórz strumień, który chcesz oglądać. Teraz ten sam strumień otwórz na tym urządzeniu, na którym domyślnie chcesz oglądać wydarzenie. 

Strona serwisu.

Weź również pod uwagę fakt, że operacja odbędzie się prawidłowo tylko jeśli oba urządzenia będą pod tym samym adresem IP czyli np. pod tą samą siecią Wi-Fi.
Dla przykładu, jeśli chcesz oglądać przez wtyczkę na urządzeniu typu Android Box podłączonym do domowej sieci a proces chcesz wykonać na telefonie to musi być on podłączony do tej samej sieci. Jeśli będzie telefon korzystał z sieci operatora to serwis nie wykryje procesu prawidłowo.


Wszelkie materiały , jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną firmy TechManiacHD i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody TechManiacHD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz