poniedziałek, 14 marca 2016

Telewizja EPG -> MrKnow


MrKnow

Wtyczka MrKnow jest prawdopodobnie najpopularniejszą darmową polską wtyczką. Znajdziemy tu ogrom filmów, seriali, materiałów VOD na żądanie. Nie obeszło się również bez darmowej telewizji (która jednak działa dosyć nieprzewidywalnie). Przy wykorzystaniu wtyczki MrKnow można również korzystać z takich serwisów jak CDA Premium, TVN (ograniczone regionalnie), Alltube, iptak, zalukaj.tv i wiele, wiele innych.


Jeżeli chcesz zobaczyć jak przebiega proces instalacji wtyczki oraz co ma ona do zaoferowania zapraszam Cię do filmu Kodi cz.2.


Częste pytania i zagadnienia związane z wtyczką

1) Brak wtyczki w FUSION?
Odp: Jeżeli nie ma jej w repozytorium Fusion tj. miało to miejsce na filmie [Kodi cz.2] należy ją zainstalować ręcznie. Instrukcję co i jak znajdziesz w filmie Kodi cz 2.1 Kliknij tu by otworzyć YouTube w nowym oknie
Lub bezpośrednio z oficjalnej strony:
http://filmkodi.com/pl/wtyczki/2)
"Błąd dodatku Filmy Online - mrknow.pl"
Odp: Jeżeli wcześniej wtyczka działała bez zarzutu to błąd ten najprawdopodobniej ustąpi po pewnym czasie. Problem ten pojawia się i znika w zależności od aktualizacji wtyczki. Czasami działa bez zarzutu, kiedy indziej w ogóle i często chwilowe problemy są związane z pracami nad wtyczką.
Jeżeli błąd ten jest świeżo po zainstalowaniu wtyczki to przyczyna tego błędu może być inna i by dowiedzieć się więcej zapraszam do zapoznania się z tym tematem - Kliknij by otworzyć
3) Aktualizacja LIBRTMP (Windows) -Kliknij by zobaczyć film na YouTube
Aktualizacja LIBRTMP pod Androidem wymaga roota (prawa administratora).


4) W przypadku innych problemów sprawdź oficjalną stronę MrKnow
https://github.com/mrknow/filmkodi/issues
Wszelkie materiały , jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną firmy TechManiacHD i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody TechManiacHD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz