poniedziałek, 14 marca 2016

Telewizja EPG -> weeb.tv


WeebTV

Serwis weeb.tv jest obecnie jednym z najlepiej znanych czy też popularnych dostawców telewizji polskiej przez internet.
W ciągu dnia czy też w nocy można korzystać z usługi bezpłatnie. W zasadzie działa to w ten prosty sposób, że gdy jest już więcej chętnych osoby, które nie posiadają konta premium (czyt. nie zapłaciły) zostaną wyrzucone ze strumienia. Ma to na celu zagwarantowanie płynności usługi wszystkim posiadaczom konta premium.

Aktualizacja 14/10/2016 Ilość kanałów w każdym tego typu serwisie potrafi znacznie się zmieniać. W momencie tworzenia filmu Kodi cz.5 tych kanałów było o wiele więcej niż teraz gdy redaguję ten tekst ponownie. Przed ewentualnym zakupem pakietu dobrze przetestuj usługę i sprawdź czy są kanały, na których Ci zależy.


Częste pytania i porady
1) Jak mogę włączyć tę telewizję?
Odp: W Kodi możemy korzystać z weeb.tv przy pomocy kilku wtyczek.

a) Pierwszą wtyczką jest Telewizja Polska (od sd-xbmc.org) W Multimedia Master jest jako ikonka pod telewizją.
By wtyczka zadziałała nnależy być zarejestrowanym na stronie weeb.tv i wpisać dane logowania w ustawieniach wtyczki. Nie musisz wykupować premium, wystarczy rejestracja na stronie i to wszystko.

b) MrKnowTV (wtyczka jest tylko w MMES). W tej wtyczce już nie ma potrzeby rejestracji na stronie. Wystarczy wejść i włączyć wybrany kanał.

c)
Telewizja EPG (wtyczka jest tylko w MMES). Ta wtyczka nie tylko pozwoli nam na oglądanie telewizji z weeb.tv ale również da nam całą listę EPG czyli jest to przewodnik po kanałach.
d)
Oficjalna wtyczka weeb.tv
Zobacz mój film Kodi cz.5 a dowiesz się jak wygląda sama wtyczka oraz jak przeprowadzić instalację na czyste Kodi. 2) Jak oglądać za darmo dłużej?
Odp: Jeżeli już wypróbowałeś/aś usługę bezpłatnie to pewnie udało Ci się zauwazyć, że po około godzinie również następuje przerwa - jest to spowodowane wyczerpaniem limitu, który przypada dla jednego adresu IP.
Można to "obejść" jeżeli Twój dostawca daje Ci dynamiczne IP. W wielu przypadkach wyłączenie i włączenie routera (odczekaj minutę) spowoduje właśnie zmianę tego adresu IP i można ponownie korzystać z usługi. Dzieje się tak gdyż w ten sposób dostawca internetu przypisze Ci nowy, inny adres IP a dla serwisu weeb.tv będziesz widnieć jako nowa osoba.
Trik ten również działa w przypadku telefonów. Wyłącz transmisję danych, odczekaj chwilę i włącz ją ponownie.

Metoda ta działa tylko na łączach z dynamicznie przypisywanym IP. Jeżeli masz stały adres IP sposobem na "reset routera" nic nie zdziałasz. Oczywiście jest jeszcze kilka innych sposobów by to obejść np. VPN czy też serwery PROXY - ale to już temat zawiły i jeżeli ktoś jest poważnie zainteresowany to o VPN jak i Proxy dowie się wszystkiego z google
Wszelkie materiały , jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną firmy TechManiacHD i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody TechManiacHD.
Wszelkie prawa do Multimedia Master należą do firmy TechManiacHD.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz