poniedziałek, 14 marca 2016

Filmy -> Phoenix


 Phoenix


Wtyczka Phoenix jest jedną z najlepiej znanych i rozpoznawalnych wtyczek do Kodi na świecie.
Jej zawartość zmienia się na przestrzeni lat ale widać, że wciąż cieszy się ona dużym wsparciem Twórców.
Częste aktualizacje na bieżąco dbają o jej zawartość.
Odnajdziemy tam telewizję ze świata, bajki, seriale oraz filmy... dużo filmów. W zależności od katalogu niektóre są skrupulatnie posegregowane na gatunki, serie czy klimat.
W Multimedia Master najciekawsze elementy z Phoenix zostały "wyciągnięte" do poszczególnych działów i posegregowane tematycznie. Można je odnaleźć niemal w każdym dziale nakładki.
Jeżeli chcesz wejść bezpośrednio do samej wtyczki by zobaczyć całą jej zawartość podczas korzystania z nakładki MM wejdź w "Twoje wideo" (pod Systemem), kliknij strzałkę w górę, wtyczki wideo i tutaj będzie Phoenix. Możesz kliknąć na nią prawym przyciskiem (lub przytrzymać palcem w urządzeniach dotykowych) po czym dodać wtyczkę do ulubionych.

Gorąco zapraszam do zapoznania się z moim filmem Kodi cz. 3Gdy już zapoznacie się z głównym filmem warto dodać, że wtyczka ta pozwala na pobieranie materiałów wideo. Pobieranie działa to o wiele sprawniej niż w przypadku Exodus (następcy wtyczki Genesis)


Wszelkie materiały , jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną firmy TechManiacHD i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody TechManiacHD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz