poniedziałek, 14 marca 2016

Multimedia Master -> filmy -> Phantom

Phantom

Wtyczka ta standardowo jest dostępna w Multimedia Master od razu po kliknięciu w przycisk Filmy.
Z wtyczką Phantom możemy bliżej zapoznać się w filmie Kodi cz.10, który jest dostępny TUTAJ po kliknięciu w link. Wtyczka ta korzysta z serwisu cda.pl i oferuje mnóstwo materiałów wideo z lektorem.

Jak możemy przekonać się na filmie, działa wyśmienicie ale z tego, co się okazuje w porach największego ruchu sporadycznie występuje z nią błąd tak, że nie da się uruchomić żadnego filmu czy też serialu...
Gdy największy ruch przejdzie wtyczka wraca do normy.

Jeżeli masz z nią problemy po prostu należy to cierpliwie przeczekać...
Częste pytania i problemy:
1) Lista filmów się nie zmienia
Odp: Kolejne filmy są dodawane każdego dnia.
W podstawowej wersji MM automatycznie się one nie odświeżają i należy to wymusić. W MM Edycji Specjalnej lista ta odświeża się przy każdym uruchomieniu Kodi.

2)
Jak wymusić aktualizację tej listy skoro mam podstawową wersję MM?
Odp: Możesz to zrobić poprzez wyczyszczenie pamięci podręcznej lub cofając się do głównego katalogu wtyczki.


3) Nie mogę włączyć filmów z symbolem [P]
Odp: cda.pl ma w swojej bazie również filmy dla użytkowników premium i bez konta premium nie ma możliwości ich uruchomienia w Kodi


4) Mam już premium i chcę wpisać dane logowania.
Odp: Kliknij prawym przyciskiem myszy na którymkolwiek z filmów (lub przytrzymaj palcem jeśli urządzenie dotykowe). Pojawi Ci się menu kontekstowe po czym wybierz "Ustawienia dodatku".
Tam w zakładce CDA.pl zaznacz by wtyczka logowała Cię do serwisu oraz wpisz dane swojego konta premium.

5) Nie mam tam żadnego filmu?!
Odp: Twój dostawca internetu blokuje dostęp. Możesz go obejść przez VPN lub proxy

6) Na Windows filmy działają a na Androidzie już nie...
Odp: Kilka osób zaraportowało mi taką sytuację, choć sam jej nie doświadczyłem nawet gdy w tym samym momencie sprawdzałem na swoich urządzeniach z Androidem. Jeżeli masz spostrzeżenia na ten temat daj mi znać.Jak zwykle gorąco zachęcam do zapoznania się z filmem gdzie poruszamy inne elementy związane z wtyczką.Kontakt oficjalny:

Wszelkie materiały , jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną firmy TechManiacHD i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody TechManiacHD.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz