sobota, 18 czerwca 2016

Telewizja EPG -> MrKnowTV (Pierwsza.tv, Videostar.pl, Weeb.tv, Yoy.tv, wizja.tv)


MR KNOW TV
MrKnowTV jest to kolejna, dodatkowa wtyczka przeznaczona dla serwisów telewizyjnych, lecz tym razem są to tylko serwisy Premium takie jak:
- Pierwsza.tv
- Videostar.pl
- Weeb.tv
- Yoy.tv
- Wizja.tv
- Looknij.in
- itivi.pl


W Multimedia Master Edycji Specjalnej doinstalowałem już tę wtyczkę oraz skrót do niej został umieszczony w menu nr 2 pod telewizją.


Instrukcja instalacji dla Multimedia Master w podstawowej edycji:
1)
Przejdź do System - > Dodatki -> Zainstaluj z repozytorium -> Filmkodi.com repository - MRKNOW -> Wtyczki wideo -> MrknowTV

2) Kliknij Zainstaluj i wróć się do menu głównego pod System
3) Wybierz Twoje Wideo -> .. (klikasz tu w te dwie kropeczki) -> Wtyczki wideo
4) Na ikonie MrknowTV rozwijasz menu kontekstowe i wybierz "ustawienia dodatku". Tam wpisz dane swojego konta premium na wykupionym serwisie.
Pamiętaj również o tym by dodać wtyczkę do ulubionych lub do SuperFavorites wg tego, czego nauczyliśmy się w filmie o personalizacji MMPytania, problemy
W przypadku innych problemów sprawdź oficjalną stronę MrKnow
https://github.com/mrknow/filmkodi/issues
Wszelkie materiały , jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną firmy TechManiacHD i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody TechManiacHD.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz