sobota, 23 lipca 2016

23/07/2016 Aktualizacja Multimedia Master (obie edycje)


Lista zmian w obu wersjach:
- dodanie (do MM a rozszerzenie w MMES) telewizji muzycznej pod działem "Radio i Muzyka". Kanały dostępne w jakości SD, 720p, 1080p oraz jeden kanał w 4K "One by". Muzyka puszczana tam to raczej tylko kwestia gustu aczkolwiek dla posiadaczy telewizorów 4K może posłużyć jako platforma testowa. Bitrate niestety jest dość niski jak dla tej rozdzielczości - średnio waha się między 8-12Mbps.
Łącznie wtyczka zawiera około stu kanałów choć nie wszystkie działają (wtedy takie omijać lub te lepsze dodać do ulubionych, więcej w filmie o personalizacji kliknij TUTAJ) Dodatkowo zawiera listę kanałów opartych na P2P do których należy doinstalować samodzielnie AceStream. Lecz jako że wiele krajów uważa tę technologię jako nielegalną to nie instaluję AceStream do Multimedia Master byście byli bezpieczni. Jeśli ktoś chce samodzielnie doinstalować, robi to na swoją odpowiedzialność.

Widoczne Digitally Imported premium (bez reklam) jest dostępne
tylko w Edycji Specjalnej

- dodanie wtyczki zawierającej sety A State of Trance (ASOT), Ferry Corsten + wiele innych tego gatunku. Dodatkowo dostępne są tam filmy na temat tworzenia muzyki Trance jak i można zobaczyć największych artystów przy konsoli. Wtyczkę odnajdziesz w menu2 pod "Radio i muzyka" (przesuń to menu do prawej)

- dodanie wtyczki z koncertami zaraz przy ASOT w menu nr2

- aktualizacja wtyczki pobierającej MM (drobne poprawki)
- aktualizacja skórki Xonfulence do najnowszej wersji.Oprócz powyższych zmian do Edycji Specjalnej doszły: 


- wtyczka Twitch dostępna pod działem "Rozrywka". Twitch jest to popularny serwis strumieniujący gry
zrzeszający ponad 45 milionów graczy.
Wideo na żywo, są tam również polscy autorzy (coś w formie telewizji z gier). 


- nowa wtyczka iitv.pl - jest to ogromny katalog seriali. Materiały dostępne są w większości z polskim lektorem. Wtyczka znajduje się pod serialami w menu nr2

- nowa wtyczka "Nasze-Kino" doszła do menu nr2 pod filmami (należy przewinąć to menu do prawej). Wtyczka daje dostęp do sporej ilości filmów jak i seriali. Również zdecydowana większość materiałów jest z lektorem.

- dodanie zakładki "Muzyczne WOW!" do menu nr2 pod działem "Rozrywka" - są to różne ciekawostki muzyczne w postaci filmików.

Instalacja:

Posiadacze
Edycji Specjalnej mogą kliknąć przycisk Aktualizacji, który znajduje się tuż pod zakładką Programy. Należy zwrócić uwagę na to czy wypakowanie dojdzie do 100%. Czyli pierw odbywa się pobieranie a po nim rozpakowywanie i w niektórych przypadkach może zdarzyć się tak, że komunikat o zakończeniu wyskoczy przed osiągnięciem 100%. Wtedy proszę o kontakt na priv poprzez email lub facebook.

- ze względu na konieczność dokonania zmiany w Telewizji Muzycznej, którą oparłem na na SuperFavorites ta aktualizacja (3cia ikona) przychodzi wraz z nadpisaniem ustawień tejże wtyczki. Jeżeli dodałeś/aś swoje do SuperFav to spisz na karteczkę i wprowadź je ponownie po dokonaniu aktualizacji. (podstawowe ulubione w Kodi nie są nadpisywane).


Posiadacze Edycji Podstawowej - instalacja przy pomocy guziczka aktualizacji pod Programami może się nie udać jako że wiele wtyczek się zmieniło przez ten czas. Dlatego dla większości konieczna będzie instalacja od nowa na czyste Kodi.
Jeżeli nie wiesz jak zrobić czysty start w Kodi zobacz ten filmik. Klik!Wszelkie materiały , jeśli nie zaznaczono inaczej są własnością intelektualną firmy TechManiacHD i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631).
Żadna część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody TechManiacHD.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz